Яворівська міська рада

Профіль Яворівської міської територіальної громади

Дата: 06.04.2023 15:52
Кількість переглядів: 375

Пропонуємо ознайомитись із економічним профілем Яворівської міської територіальної громади.

Економічний профіль громади – це своєрідний паспорт. Статистична інформація, а також дані та показники, які містяться у даному документі, допомагають не тільки проаналізувати стан справ у громаді, а й окреслюють можливості її подальшого розвитку, відображають потенційні точки втручання та можливі інструменти впливу. Документ задає напрям можливої співпраці представників влади, місцевого та релокованого бізнесу, ВПО та місцевих мешканців, вказуючи на галузі та сфери діяльності, які потребують додаткової уваги та / або є пріоритетними для економічного розвитку.

З економічним профілем Яворівської МТГ можна ознайомитись за посиланням.