Озеленюємо Яворівську громаду

Дата: 04.04.2023 15:14

Минулого тижня окрім проведення толоки, мешканці Яворівської громади займалися програмою озеленення. На території нашої громади було висаджено близько 1500 саджанців дерев: дуба, сосни, смереки, каштану, ялиці, горіху, аличі, клену, калини, липи та черешні. Садять саме ті сорти, які в нашій місцевості є найбільш поширеними та легко приживаються.

До акції озеленення долучилися Державне підприємство "Рава-Руське лісове господарство", Яворівське дочірнє лісогосподарське підприємство ЛГП "Галсільліс" та Немирівське лісництво філія ДП "Ліси України", які надали нам саджанці. Участь у висаджуванні молодих дерев брали й учні шкіл громади.

Гуртуємося разом аби зберегти довкілля. Разом ми відновимо усе зруйноване, разом переможемо.