У Яворівській громаді відкрили Палату Ветерана для військовослужбовців

Дата: 03.04.2023 16:28

Палата підвищеного комфорту для військовослужбовців з окремим санвузлом, телевізором та зручними ліжками відкрили сьогодні у Яворівській центральній районній лікарні.

Проєкт реалізовано за сприяння та ініціативи голови Яворівської РДА Ярослава Коминського та обласного депутата Володимира Хархаліса, а спонсорську допомогу для облаштування палати виділила група компаній «Корміл»

Такі дві палати вже працюють у Судовишнянській лікарні, тепер у Яворові. Далі палати ветерана з'являться у Новояворівській громаді та Мостиськах.

Віднедавна у Яворівській громаді розпочав свою роботу перший на Львівщині Центр підтримки Захисників та Захисниць, метою якого є консультаційна допомога, підтримка військовослужбовців та їхніх родин, матеріальна допомога. Тепер спеціалісти Центру зможуть скеровувати військовослужбовців на проходження реабілітації до Палати Ветерана.

Дякуємо за реалізацію цього надзвичайно важливого проєкту! Одним із головних напрямків роботи зараз - це допомога українській армії, яка боронить нас від окупантів! Тому спільними зусиллями працюємо далі задля Перемоги.