Засідання постійної комісії з питань містобудування, архітектури, земельних відносин та агропромислового комплексу.

Дата: 18.02.2022 16:47

17 лютого 2022 року відбулось засідання постійної комісії з питань містобудування, архітектури, земельних відносин та агропромислового комплексу.

Присутні: Голова комісії -Семенків Михайло Богданович, секретар комісії - Брух Світлана Іванівна, заступник комісії - Савостін Юрій Сергійович та члени комісії: Галамай Іван Петрович, Пелиньо Степан Федорович, Боцько Ігор Михайлович, Фітель Василь Іванович.

На порядок денний були винесені питання про розгляд заяв громадян та розгляд проектів рішень.

Дана сесія пройшла продуктивно. Розглянули 65 питань. Більшість з них була про розроблення детального плану території для будівництва та обслуговування об’єктів, надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства, надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.