Засідання комісії з питань освіти, культури, туризму, молоді, спорту та транскордонного співробітництва.

Дата: 16.02.2023 10:01

16 лютого 2023 року відбулось засідання комісії з питань освіти, культури, туризму, молоді, спорту та транскордонного співробітництва.

Були присутні голова комісії - Кобиця Ярослава Степанівна, секретар комісії - Франків Наталія Олександрівна та члени комісії: Бесага Микола Іванович, Кропивницький Мирослав Степанович та запрошені до обговорення проектів: Созанська O.M - секретар Яворівської міської ради, Михасяк Катерина Василівна - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

У порядок денний входили запитання про передачу майна з балансу КП ЯМР «Житлокомунсервіс» в оперативне управліния (на баланс) Відділу освіти Яворівської міської ради Львівської області; передачу майна з балансу Відділу культури, туризму, молоді та спорту Яворівської міської ради Львівської області в оперативне управління (на баланс) Служби у справах дітей Яворівської міської ради Львівської області та в господарське відання (на баланс) КП ЯмР "Яворівське радіомовлення"; передачу майна в оперативне управління (на баланс) Відділу культури, туризму, молоді та спорту Яворівської міської ради Львівської області; про затвердження Положення «Про стипендію Яворівської міської ради «Обдарованість»

для дітей та молоді»

Всі проекти рішень були підтримані.