Засідання постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, благоустрою території, дорожнього будівництва та екології.

Дата: 17.03.2023 17:37

16 березня 2023 року відбулось засідання постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, благоустрою території, дорожнього будівництва та екології під головуванням Гери Михайла Степановича.

Депутатами були розглянуті проекти рішення, які виносяться на розгляд чергової сесії, а саме:

1.Про передачу зовнішнього водопроводу в смт. Краковець в господарське відання ТзОВ «Енергія-Тепловодосервіс»

2.Про передачу майна в оперативне управління (на баланс) Відділу культури, туризму, молоді та спорту Яворівської міської ради Львівської області

3.Про передачу в оперативне управління (на баланс) КНП ЯМ ЛО «Яворівська центральна районна лікарня» амбулаторії загальної практики сімейної медицини

4.Про передачу майна в оперативне управління (на баланс) Комунальному

підприємству Яворівської міської ради «Стадіон імені Євгена Смука»

5.Про продовження терміну дії договору оренди нежитлового приміщення

6.Про надання згоди на прийняття з державної у комунальну власність Яворівської міської територіальної громади Львівської області пожежно-рятувального автомобіля АЦ- 40 (130)-63Б

7.Про надання міжбюджетного трансферту на дороги

8.Про передачу комунального майна (генераторів) у державну власність

9.Про включення до Переліку першого типу обʼєктів комунальної власності Яворівської територіальної громади для передачі майна в оренду на аукціоні

10.Про внесення змін до рішення Яворівської міської ради Львівської області від 27 травня 2022 року Ne 2317 "Про затвердження Положення з визначення різниці в тарифах на послуги з водопостачання та водовідведення, послуги з вивозу твердих побутових відходів"

11.Про призначення уповноваженої особи Яворівської міської ради Львівської області.

В обговоренні даних питань крім голови комісії взяли участь Вербенець Іван Петрович та Грабовський Андрій Іванович.