Засідання постійної комісії з питань містобудування, архітектури, земельних відносин та агропромислового комплексу

Дата: 10.03.2023 16:22

09 березня 2023 року відбулось засідання постійної комісії з питань містобудування, архітектури, земельних відносин та агропромислового комплексу. Були присутні члени комісії  Брух Світлана Іванівна,  Савостін Юрій Сергійович, Пелиньо Степан Федорович, Раделицький Богдан Олексійович, Боцько Ігор Михайлович та запрошені начальник відділу земельних відносин Місюк Ольга Володимирівна, начальник відділу архітектури та містобудування Собко Олеся  та директор Романчук Б.

На початку засідання затвердили порядок денний:

1. Про розгляд заяв громадян;

2. Про розгляд проектів рішень.

Після чого приступили до обговорення проектів рішень. Першим питання було про перейменування вулиць на виконання пункту 1 статті 4 Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» та керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та розглянувши заяви ГО «Декомунізація. Україна»

1. Перейменувати вулицю 9-го травня у м. Яворів на вулицю Омеляна Сеника.

2. Перейменувати вулицю Пушкіна у м. Яворів на вулицю Левка Лук’яненка.

3. Перейменувати вулицю Хімічну у м. Яворів на вулицю Ярослава Гамели.

4. Перейменувати вулицю Колгоспну у с. Бунів на вулицю Приозерну.

5. Перейменувати вулицю Ісаєва у смт Немирів на вулицю Пасічну.

6. Перейменувати вулицю Бічну Ісаєва у смт Немирів на вулицю Володимира Барагури.

7. Назвати площу у смт Краковець площа Степана Чолача.

Наступні 58 питань були про затвердження технічної документації, детального плану, проекту землеустрою, продовження  та скасування  договору оренди.

Всі проекти рішень було детально розглянуто.  Члени комісії вирішили винести всі питання на розгляд чергової сесії Яворівської міської ради.