Розширюємо співпрацю з дружньою Польщею

Дата: 24.03.2023 10:35

Яворівська міська рада впродовж десятиліть будує міцні зв'язки з іншими країнами та знаходить друзів серед європейських міст.

Сьогодні нашим новим партнером стала Гміна Прущ-Гданський з Республіки Польща. Влада та мешканці гміни співпереживають, захоплюються відвагою наших людей. Саме тому вони передавали і продовжують передавати гуманітарну допомогу українцям, підтримувати ЗСУ.

Спільно з головою гміни Прущ-Гданського Магдаленою Колодзейчак Яворівська громада на чолі з Яворівським міським головою Ігор Грабовський висловили намір спільно працювати в різних напрямках та сферах, ділитися досвідом та разом будувати світле майбутнє для обох народів.

Радіємо новим друзям і очікуємо багато спільних проєктів на благо Яворівської громади та гміни Прущ-Гданський.