У Віжомлі відчинилися двері нового дитячого садочку

Дата: 24.03.2023 09:12

У Віжомлянському старостинському окрузі донедавна не було жодного закладу дошкільної освіти. А сьогодні, 22 березня, офіційно відчинилися двері дитячого садочка у селі Віжомля.

«Проєкт розпочався ще у 2019 році, коли на той час сільська рада за кошти районого бюджету розпочала реконструкцію закладу». - Розповів Яворівський міський голова Ігор Грабовський.

З бюджету Яворівської міської ради завдяки підтримці депутатського корпусу було виділено 2 мільйони гривень на ремонт садка.

Також, для реалізації цього проєкту були залучені кошти з державного бюджету за сприяння Народного депутата Павла Бакунця в сумі 500 тисяч гривень та обласної ради - 1,4 мільйона гривень. Облаштувати ігрову кімнату допоміг обласний депутат Володимир Хархаліс. Він додатково виділив ще 100 тисяч гривень.

На сьогодні у Віжомлянському старостинському окрузі проживає близько 60 дошкільнят, частина з яких ходитиме в цей садок. Це єдиний подібний заклад тут.

Під час відкриття священнослужителі Яворівської громади освятили приміщення дитячого садочку, а вихованці - продемонстрували гостям свої таланти до поезії, танців та співу.

Наразі у Віжомлянському садочку навчається одна група дошкільнят - це 18 дітей. Планується ще одна.

Педагоги приймають вихованців на повний день з повноцінним харчуванням, денним сном. Є навіть інклюзивний клас для особливих діток.

За словами директорки дошкільного закладу, планується ще відкрити кабінет логопеда, аби всебічно займатися розвитком дітей.

Дякуємо усім, хто долучився до реалізації цього надважливого проєкту!

Піклуємося про розвиток наших дітей, бо вони - це наше майбутнє!