На вулицях Яворівської громади продовжуються роботи з благоустрою

Дата: 21.03.2023 10:06

Березень видався доволі продуктивним для різного роду господарських робіт. Як і раніше, триває грейдерування та щебіювання доріг Яворівської громади. Впродовж тижня дорожні роботи виконувалися в напрямку Любині-Сарни, Нагачів-Коханівка, Руди Краковецької та у Свидницькому старостинському окрузі.

Поступово готуємо дороги нашої громади до майбутнього сезону асфальтування та ремонту. Про те, де буде нове покриття - розповімо згодом, коли завершиться підготовка необхідних документів.

Крім очікуваних робіт на дорогах, комунальні служби Яворівської громади продовжують ремонт вуличного освітлення, зрізку та кронування аварійних дерев, проводять благоустрій зеленої зони на кільці вулиці Маковея та Нового кладовища в Яворові, благоустрій в селі Нагачів та селищі Немирів.

Попереду, як і завжди, багато роботи! Дякуємо нашим комунальникам за щоденну роботу, а ЗСУ - за можливість працювати на благо громади!