Засідання постійної комісії з питань бюджету, економіки, фінансів, інвестицій, підприємництва, промисловості та реалізації державної регуляторної політики

Дата: 09.03.2023 17:29

У Яворівській міській раді за участю заступника Яворівського міського голови  Віталія Денеги та під керівництвом голови комісії  Михайла Ковалика 8 березня 2023 року відбулася засідання постійної комісії з питань бюджету, економіки, фінансів, інвестицій, підприємництва, промисловості та реалізації державної регуляторної політики. Члени депутатської комісії Сичак Володимир, Кайдер Євген,  Байда Володимир Петрович, Дзидз Андрій та Ностер Степан затвердили порядок денний :

1. Про внесення змін до міського бюджету Яворівської міської ради на 2023 рік.

2. Про затвердження напрямків діяльності та заходів місцевих програм    Яворівської міської ради на 2023 рік у новій редакції.

3.  Різне.

Після чого вислухали запрошених гостей:

• Директора МКП «Яворіввода» Копитка І.Є.
  • Керівника житловокомунального господарства та управління майном Вархоляка Я.В.
  • Начальника віділлу культури, туризму, молоді та спорту Яворівської міської ради Раделицького Б. О.
  • Представника ТРО Зайця М.
  • Старосту Залузького старостинського округу Мілянець Марію Андріївну;
  • Представника власника адмінбудівлі в с.Залужжя  яка перебуває в оренді в ЯМР Мурина Б.М.

В ході обговорення  проєкти рішень були погоджені та рекомендовані до розгляду на сесії міської ради. Чергове засідання бюджетної комісії пройшло у формі колективної дискусії, з обговореннями, внесенням пропозицій та доповнень.