Засідання комісії з питань бюджету, економіки, фінансів, інвестицій, підприємництва, промисловості та реалізації державної регуляторної політики

Дата: 16.02.2023 15:25

У ході підготовки до пленарного засідання чергової 40-ї сесії Яворівської міської ради міської ради відбулося засідання 15 та 16 лютого 2023 року з питань бюджету, економіки, фінансів, інвестицій, підприємництва, промисловості та реалізації державної регуляторної політики під головуванням голови комісії Михайла Ковалика. Також були присутні депутати постійної комісії Володимир Сичак, Євген Кайдер, Володимир Байда, Андрій Дзидз, Степан Ностер, Ігор Потупа, Яворівський міський голова Ігор Грабовський, два заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Катерина Михасяк та Віталій Денега, начальник Фінансового управління Яворівської міської ради Ірина Фірчук.

На початку засідання члени комісії затвердили порядок денний:

1. Про внесення змін до міського бюджету Яворівської міської ради на 2022 рік

2. Про затвердження напрямків діяльності та заходів місцевих програм Яворівської міської ради на 2022 рік у новій редакції

3. Про затвердження договорів про міжбюджетні трансферти

4. Про затвердження звіту про виконання міського бюджету Яворівської міської ради за 2022 рік

5. Про затвердження звіту про виконання місцевих програм за 2022 рік

6. Про бюджетну заборгованість на початок року

7. Про затвердження Програми забезпечення діяльності Яворівської районної ради та представлення спільних інтересів територіальних громад Яворівського району на 2023 рік

8. Про затвердження Програми підтримки забезпечення виконання Яворівською районною державною адміністрацією делегованих повноважень на 2023 рік

9. Про затвердження Програми підтримки забезпечення виконання Львівською обласною військовою адміністрацією делегованих повноважень на 2023 рік

10. Про внесення змін до міського бюджету Яворівської міської ради Львівської області на 2023 рік

11. Про затвердження напрямків діяльності та заходів місцевих програм Яворівської міської ради на 2023 рік у новій редакції

12. Про затвердження напрямків внесків до статутного капіталу комунальних підприємств Яворівської міської ради на 2023 рік

Перед розглядом питань порядку денного заслухали керівників комунальних підприємств, структурних підрозділів та представників державних органів влади, які проінформували про роботу підприємств за 2022 рік, та план роботи на 2023 рік.