Триває набір до «Гвардії наступу»: які первинні документи необхідно зібрати кандидатові

Дата: 17.03.2023 08:37

У Яворівській громаді подати заявку на вступ до бригади можна у ЦНАПі.

На початку лютого за ініціативи Міністерства внутрішніх справ України розпочали формувати нові штурмові бригади на базі Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби.

Загалом сформованих нових бригад є вісім: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій» та «A30В». Усі вони створені на базі Національної Гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби.

Основу новостворених бригад складатимуть чинні та колишні військові й правоохоронці, які ще у 2014 році стали на захист України. Додатково бригади укомплектовують добровольці від 18 до 60 років.

У Яворівській громаді подати заявку на вступ до бригади можна у ЦНАПі за адресою: м. Яворів, вул. Львівська, 10.

Разом з тим, людина яка хоче приєднатися до «Гвардії наступу» може подати відповідну анкету на сайті STORM.MVS.GOV.UA.

Орієнтовний перелік документів, необхідних для вступу в штурмові бригади Міністерства внутрішніх справ:

1. Паспорт, довідка про присвоєння ідентифікаційного номера;
  2. Документи про освіту;
  3. Трудова книжка;
  4. Військовий квиток, посвідчення про приписку до призовної дільниці;
  5. Витяг з інформаційно-аналітичної системи «Облік відомостей про притягнення особи до кримінальної відповідальності та наявності судимості» (можна через «Дію»);
  6. Дві кольорові фотокартки розміром 3,5×4,5 см.