У Нагачеві урочисто відкрили нову амбулаторію

Дата: 27.02.2023 09:03

Вже більше десяти років жителі села Нагачів мріяли про оновлене приміщення для амбулаторії. Попередня будівля - у вкрай незадовільному стані й не підходить для приймання пацієнтів.

Минулого року завдяки співпраці Яворівської міської ради, Фундації Фольковіско, Фундації Костюшко та волонтерів розпочався ремонт нової амбулаторії. Для придбання матеріалів з міського бюджету було виділено близько 700 тисяч гривень.

Силами мешканців Нагачева та іноземних волонтерів за кілька місяців замість обдертих стін та підлоги - світлі й зручні кабінети.

Надалі, за словами Яворівського міського голови Ігор Грабовський, планується оновлення медичного обладнання та подальшого розвитку амбулаторії.

Дякуємо усім, хто долучився до такої доброї справи: Fundacja Humanitarna Folkowisko The Kosciuszko Foundation. А також мешканцям Нагачева та депутатському корпусу.