Засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, благоустрою території, дорожнього будівництва та екології

Дата: 13.02.2023 17:26

Сьогодні, 13 лютого 2023 року у Яворівській міській раді відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, благоустрою території, дорожнього будівництва та екології. Участь у роботі комісії взяли голова постійної комісії Гера Михайло, депутати постійної комісії Грабовський Андрій, Фульмес Андрій, Вербенець Іван, начальник відділу житлово-комунального господарства та управління майном Яворівської міської ради Вархоляк Ярослав та секретар Яворівської міської ради Созанська Ольга.

На порядку денному комісія розглянула 15 питань, що відносяться до її компетенції та обговорюються перед винесенням на розгляд чергового пленарного засідання:

1. Про затвердження напрямків внесків до статутного капіталу комунальних підприємств Яворівської міської ради на 2023 рік

2. Про передачу майна з балансу КНП ЯМР ЛО «Яворівська центральна районна лікарня» на баланс КНП ЯМР «Житлокомунсервіс»

3. Про передачу майна з балансу КП ЯМР «Житлокомунсервіс» в оперативне управління (на баланс) Відділу освіти Яворівської міської ради Львівської області

4. Про передачу майна з балансу Відділу культури, туризму, молоді та спорту Яворівської міської ради Львівської області в оперативне управління (на баланс) Служби у справах дітей Яворівської міської ради Львівської області та в господарське відання (на баланс) КП ЯМР "Яворівське радіомовлення"

5. Про передачу майна в оперативне управління (на баланс) Відділу культури, туризму, молоді та спорту Яворівської міської ради Львівської області

6. Про включення до Переліку другого типу об’єктів комунальної власності Яворівської громади для передачі майна в оренду без проведення аукціону

7. Про розміщення Трудового архіву

8. Про надання дозволу на списання генератора електричного HONDA GX340

9. Про передачу причепу STEMA з балансу Яворівської міської ради Львівської області в оперативне управління (на баланс) відділу культури, туризму, молоді та спорту Яворівської міської ради Львівської області

10. Про надання згоди на укладення договору оренди частини адмінбудинку

11. Про розірвання договорів оренди елементів благоустрою з ФОП Оверко Л.Р.

12. Про передачу генераторів

13. Про передачу зовнішнього водопроводу в смт. Краковець в господарське відання ТзОВ «Енергія-Тепловодосервіс»

14. Про надання згоди на прийняття з державної у комунальну власність Яворівської міської ради Львівської області пожежно-рятувального автомобіля АЦ- 40 (130) 63 Б

15. Різне (внесення змін до міського бюджету Яворівської міської ради)

Начальник відділу житлово-комунального господарства та управління майном Яворівської міської ради Вархоляк Ярослав доповів присутнім про міську Програму будівництва, реконструкції, ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення та вулиць і доріг комунальної власності Яворівської громади на 2023 рік. Обговоривши вищезазначені проєкти рішень, депутати вирішили подати їх на розгляд чергового пленарного засідання, яке планується відбудитися 17 лютого в Яворівській міській раді.