У Яворові відбувся перший турнір з волейболу серед ветеранів

Дата: 14.02.2023 09:17

У спортзалі Яворівської школи ім. Т. Шевченка у неділю вперше відбулися змагання з волейболу серед ветеранів, присвячений пам'яті Героїв Небесної Сотні.

Участь взяли чотири команди: «Центр» і «Металіст» з Яворова, «Немирів», «Краковець».

Турнір мав на меті не лише зібрати за грою досвідчених спортсменів, а й допомогти коштами на реабілітацію пораненого захисника з нашої тероборони Богдана Грицана. В минулому Богдан підкорював вершини пауерліфтингу й здобув звання майстра спорту. А в лютому 2022 року вступив в ряди територіальної оборони. Під час захисту країни на Донецькому та Луганському напрямках Богдан отримав серйозні поранення.

Силами учасників та вболівальників вдалося зібрати більше 7 тисяч гривень!

То ж які результати першого турніру серед ветеранів з волейболу Яворівської громади?

1️⃣ «Немирів»

2️⃣ «Центр» (Яворів)

3️⃣ «Краковець»

4️⃣ «Металіст» (Яворів)

Вітаємо призерів, дякуємо їм за участь, підтримку та розвиток спорту в Яворівській громаді, а також стійку громадянську позицію! Дякуємо організаторам та усім причетним до недільних змагань!