Яворівська громада дзвінко провела коляду

Дата: 13.02.2023 09:21

Напередодні Стрітення мешканці Яворівської громади вже традиційно організовують свято розколяди.

Цього року свято проводів коляди особливе. Під час дійства, окрім вже звичних колядок та частувань, усією громадою збирали кошти на придбання БТР для захисників нашої тероборони.

У святі взяли участь творчі колективи Яворова: церковні хори і солісти, вокальні й танцювальні ансамблі. А Яворівський міський голова Ігор Грабовський разом з головою районної ради Миколою Романюком і депутатом області Володимир Хархаліс вручив учасникам подяки та приємні подарунки.

На площі усі зігрівалися теплим чаєм та смачними пампухами від місцевих господинь - працівниць садочків. Окрім перекусити й насолодитися гучними колядками, відвідувачі свята мали змогу придбати оригінальні вироби учнів Яворівська Школа Мистецтв ім. М. Вербицького!

Дякуємо духовенству Яворівської громади за спільну молитву за Героїв, за мир та перемогу для України.