Про проведення містобудівного моніторингу території населених пунктів (генеральних планів та іншої містобудівної документації)

Дата: 27.01.2023 14:27

Відповідно до статті 23 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та Порядку проведення містобудівного моніторингу, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 01.09.2011 № 170, відділ містобудування та архітектури Яворівської міської ради інформує про початок проведення містобудівного моніторингу за 2022 рік щодо території Яворівської територіальної громади та початок підготовки аналітичного звіту.

Пропозиції можна подавати з 27 січня до 13 лютого 2023 року.

Пропозиції можуть подаватись у письмовій формі на адресу 81000, вул. Львівська 15, м. Яворів, або електронному вигляді mistobudtaarchyavoriv@gmail.com .

Фізичні особи подають із зазначенням прізвища, імені та по батькові також місце проживання.

Юридичні особи подають із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи.