Ремонт вуличного освітлення, посипання доріг: як облаштовують благоустрій у Яворівській громаді

Дата: 02.02.2023 12:20

Впродовж січня комунальні служби Яворівської громади усі свої сили скерували на підтримку порядку та регулярне усунення аварійних ситуацій.

Департамент дорожнього господарства організував копання водовідвідних канав в напрямку Семирівка-Нагачів, повідомили у Яворівській міській раді.

Разом з тим комунальні служби взялись за ремонт вуличного освітлення у селі Наконечне Друге, Наконечне Перше, Роснівка, та у місті Яворові.

До першочергових робіт віднесли також:

• зрізку аварійних дерев на території яворівських навчальних закладів та по місту, а також на території школи у селі Дрогомишль;
  • копання кюветів у селі Лужки;
  • відгортання снігу та посипання доріг протиожеледною сумішшю;
  • обслуговування дорожніх знаків;

У лютому синоптики прогнозують мінливу погоду та рясні снігопади на початку місяця, тому комунальні служби Яворівської міської ради виконують підготовку до очікуваних опадів.