У Яворівській громаді зареєстровано випадок сказу лисиці

Дата: 01.02.2023 12:17

На основі дослідження Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Яворівській районній держадміністрації від 26 січня 2023 року накладено карантинні обмеження на село Залужжя, де було виявлено сказ лисиці. Неблагополучними є й прилеглі території - село Старий Яр, вулиця Львівська у місті Яворові.

На цій місцевості забороняється проведення виставок та продаж собак, вивезення за межі собак, котів і диких тварин. У мисливських угіддях поруч забороняється проведення відстрілу диких тварин, їх відлов і вивіз.

Також, буде проведено обов’язкову профілактичну вакцинацію проти сказу домашніх кішок, собак та інших домашніх тварин. Просимо мешканців Яворівської громади не лякатись і сприяти проведенню щеплень домашніх улюбленців!

Крім того, будуть вжиті заходи для зменшення чисельності безпритульних тварин та проведення стерилізації та вакцинації уже наявним безпритульним тваринам.

У разі виявлення підозрілих на сказ тварин, просимо повідомляти за номером:

+380 (67) 476 46 55 (відділ цивільного захисту Яворівської РВА)

Якщо ви стали жертвою тварини, яка підозрюється на сказ, просимо негайно звернутися за медичною допомогою!