Функціональний прилад для вимірювання слуху-у дитячій поліклініці м. Яворова

Дата: 30.01.2023 16:19

На сьогодні проблема порушення слуху в дітей є актуальною як у медичному, так і соціальному аспектах. До 2030 року експерти ВООЗ прогнозують збільшення кількості пацієнтів із незворотними формами глухоти на 30%. Вродженими причинами втрати слуху можуть бути ускладнення під час вагітності та пологів, включаючи наступні: червонуха, сифіліс, грип, цитомегаловірусна інфекція, герпес, токсоплазмоз, хламідіоз, ВІЛ-інфекція та деякі інші інфекції матері під час вагітності

Набутими причинами втрати слуху у будь-якому віці є: інфекційні захворювання (менінгіт, кір і свинка..), травми голови або вуха; надмірний шум, включаючи вплив гучної музики, або інших гучних звуків, таких як стрільба або вибухи.

Раннє виявлення вродженої, чи набутої приглухуватості вкрай важливе, так як вчасно почате лікування є визначальним чинником ефективної реабілітації. Вважається, що рання діагностика та реабілітація повинні починатися до 6-місячного віку дитини.

Провести діагностику слуху у дитини Ви можете у дитячого лікаря-отоларинголога Дячука Сергія Олександровича. Аудіометр було придбано у 2022 році за кошти міського бюджету.

Ціна такого приладу становить понад 370 тис. грн.

Висловлюємо щиру подяку міським обранцям за суттєву допомогу у галузі медицини.