Яворівська спортивна школа отримала в подарунок інвентар від польських благодійників

Дата: 25.01.2023 15:55

Robert Korzeniowski - відомий у всьому світі олімпійський чемпіон з Польщі, - вже тривалий час опікується розвитком спорту серед молоді. Після російського нападу на Україну, Роберт почав допомагати і українським дітям.

Зокрема, влітку за сприяння його спортивного клубу RK Athletics, Fundacja Humanitarna Folkowisko та меру польського міста Цішанів діти нашої громади два тижні провели у легкоатлетичному таборі.

Минулого тижня наші друзі з Польщі привезли подарунки для Яворівської спортивної школи - спортивний інвентар. Це ракетки та сітка для настільного тенісу, футбольні та волейбольні м'ячі, гантелі та інше обладнання для занять пауерліфтингом.

Ще з початку повномасштабного вторгнення на території України Яворівська ДЮСШ стала прихистком для сотні українців, які тікали від щоденних обстрілів. Зараз там завершується ремонт приміщень аби діти змогли знову у комфорті займатися спортом.

Дякуємо нашим надійним партнерам з дружньої Польщі за підтримку і допомогу.