День Соборності відзначили у Яворові

Дата: 23.01.2023 12:47

У неділю, 22 січня,  у КМЦ "Сокіл" мешканці Яворівської громади разом колядували та відзначали День Соборності.

Творчі колективи з Немирова, Нагачева, Завадова, Віжомлі, Рогізно, Старого Яру, Краківця та Яворова представляли глядачам феєричні вистави, присвячені народженню Христа, відтворювали старі та сучасні колядки. Усім залом молилися за мир і перемогу нашої України.

Яворівський міський голова Ігор Грабовський разом з керівником Відділ культури, туризму, молоді та спорту Яворівської міської ради Богданом Раделицьким подякували виконавцям та усім присутнім за гарну різдвяну пісню та за єдність!

Навіть у час війни ми знаходимо можливість зібратися та разом поколядувати, адже віримо, що світло обов’язково переможе темряву.