Як отримати статут УБД: алгоритм дій

Дата: 11.01.2023 16:27

Львівський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки нагадує як отримати статус учасника бойових дій.

Отримати статус УБД можна:

- за зверненням командира частини, який подає документи на підлеглих військовослужбовців;

- за особистим зверненням військовослужбовця;

- за особистим зверненням особи, яка звільнена з військової служби, через територіальний центр комплектування та соціальної підтримки.

Особи, які звертаються за отримання статусу УБД, насамперед мають надати Комісії з питань розгляду матеріалів про визнання учасниками бойових дій довідку про безпосередню участь особи у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України.

В обов’язковому порядку також слід подати не менше як один з перелічених документів (копії):

- витяги бойових донесень;

- витяги з журналів бойових дій (оперативних завдань, ведення оперативної обстановки);

- витяги з вахтових журналів;

- копії матеріалів спеціальних (службових) розслідувань за фактами отримання поранень, контузій, каліцтв.

Додатково можуть надаватися й інші документи, які містять докази та підтверджують факт виконання бойових (службових) завдань.

Більше за посиланням.