Понад 60 мільйонів гривень на підтримку і розвиток медицини в Яворівській громаді

Дата: 30.12.2022 11:35

За рішенням сесії Яворівської міської ради та сприяння депутатського корпусу, виконавчого комітету на придбання медичного обладнання було виділено 37 288 400 тисяч гривень.

На ці кошти було придбане устаткування в операційний кабінет, яке допоможе зменшити час проведення хірургічного втручання та покращить якість операцій. Це і новий хірургічний стіл, операційна лампа, апарат ШВЛ.

Також Яворівська лікарня закупила діагностичне та лабораторне обладнання - це рентгенапарат, електрокардіограф, комп‘ютерний томограф, набір для важкої інкубації, апарат УЗД, газоаналізатор драгер «Алкотест», коагулометр, імуноферментний аналізатор, автоматичний гематологічний аналізатор, аналізатор газів та електролітів, автоматичний біохімічний аналізатор.

Крім медичного обладнання, частина коштів із загальної суми була спрямована на:

✅придбання матеріалів, інструментів для виконання ремонтних робіт господарським способом;

✅придбання постелі;

✅харчування пацієнтів;

✅безкоштовні медикаменти для мешканців громади;

✅поточний ремонт укриттів в приміщенні поліклінічного і стаціонарного відділення;

✅придбання автомобіля для амбулаторії в селі Вербляни, який раніше був переданий для потреб ЗСУ.

Також, цього року міською радою було виділено 11 мільйонів 849 тисяч гривень на грошові виплати, пов‘язані з недофінансуванням Міністерства охорони здоров‘я, а також на премію до дня медичного працівника.