У Краковці провели благодійний чемпіонат з волейболу

Дата: 07.12.2022 09:52

У неділю, напередодні дня Збройних Сил України, у Краковці відбувся благодійний турнір Яворівської громади з волейболу. Участь взяли 7 спортивних команд різної вікової категорії.

У фінальному матчі проти минулорічного переможця золото виборола команда Краковця.

Срібні медалі отримали учасники з Бунева.

А бронзу додому привезла команда з Яворова.

На урочистому закритті змагань заступник голови Яворівської міської ради Катерина Михасяк і староста Краковецького старостинського округу Ольга Мамчур нагородили переможчів кубками та медалями.

За активну участь грамоти отримали учасники команд з Немирова, Роснівки, Краковецької школи та ветерани. До речі, цього року команда Роснівки вперше взяла участь у чемпіонаті з волейболу.

Завдяки проведеному турніру на потреби військових було зібрано 14 тисяч гривень. Дякуємо організаторам, учасникам та вболівальникам за розвиток спорту в Яворівській громаді й допомогу армії.