Понад 10 мільйонів гривень виділили з міського бюджету на допомогу військовим

Дата: 02.12.2022 10:23

У вівторок, 29 листопада відбулася позачергова сесія, на якій розглянули внесення змін у міський бюджет 2022 року. Одноголосним рішенням Яворівського міського голови Ігор Грабовський та депутатського корпусу затвердили виділення коштів на:

- фінансову підтримку 24 та 63 бригади шляхом придбання засобів обігріву та дерев'яних ліжок для військових у польових умовах. Сума - 4 мільйони гривень;

- матеріально-технічне забезпечення 24 механізованої бригади на суму 4 566 200 гривень;

- придбання квадрокоптерів, батарей до них, системи скидання вантажу для Тероборони Яворівського району на суму 1,5 мільйона гривень.

Підтримка військових залишається пріоритетним напрямком діяльності Яворівської міської ради. Будь-яка допомога військовим – це внесок в нашу перемогу над ворогом. Разом ми непереможні!

Нагадаємо, що на минулих сесіях на підтримку військових з бюджету Яворівської міської ради було спрямовано понад 100 мільйонів гривень. Про це детальніше у пості https://www.facebook.com/YavorivCityCouncil/posts/pfbid02Gz2s4xfCvMtSPF31EFa1CD9wM1yYad9mkb2yFiHugL4uPMgKVKnJUnsx1NH9Ngail