У Яворові відбудеться благодійний концерт на підтримку 24 бригади

Дата: 01.12.2022 17:45

Запрошуємо мешканців громади та її гостей на благодійний концерт, присвячений збору коштів для ЗСУ. Для вас виступатиме Джон Сергій Тихоненко та його музична команда: Станіслав Буденкевич, Наталя Стасів, Тетяна Замрій, Анатолій Гадзовський та Андрій Карпаль.

Де? - У залі культурно-мистецього центру "Сокіл" (м. Яворів).

Коли? - У суботу, 3 грудня, на 13:00 годину.

Організатор заходу - ГО Об'єднання родин воїнів ОМБр 24. Крім концерту, у суботу відбудеться також благодійний автопробіг "Львів-Яворів" під гаслом "Свободу полоненим воїнам 24 бригади!".

Запрошуємо Яворівську громаду долучитися до музичного заходу.