Покращення благоустрою доріг Яворівської громади продовжується грейдеруванням та копанням кюветів

Дата: 29.11.2022 09:28

Протягом останнього місяця на дорогах Яворівської громади виконується широкий спектр робіт.

Поки дозволяла погода та безпекова ситуація, наші комунальні служби провели грейдерування доріг у населених пунктах:

- Калинівка;

- Бунів;

- Іваники;

- Сарни;

- Мельники;

- Любині;

- Воля Любинська.

Також, роботи з асфальтування здійснили на вулиці Будівельній, а вирівнювання дорожнього покриття на вулиці Мисливській та Заводській у місті Яворові.

Окрім профілювання та грейдерування, продовжуємо працювати над ливневою системою аби підготувати дороги громади до сезону дощів.

Зокрема, копання кюветів провели у селах Щеплоти, Семирівка, Калинівка, Мор'янці, Смолин, Черчик, Любині, Гуки, Наконечне Перше та Друге, Чернилява та Пазиняки, на вулиці Коновальця, Курбаса, Великого Передмістя та Західній в місті Яворові.