Яворівська міська рада
Львівська область, Яворівський район

Безкоштовна медична допомога для переселенців й мешканців громади

Дата: 25.11.2022 08:28
Кількість переглядів: 136

З 25 по 27 листопада постійні та тимчасові мешканці Яворівської громади знову зможуть скористатися медичними послугами Шпиталю Шептицького.

У мобільному шпиталі надають консультації сімейний лікар та лікар-терапевт, первинну медичну та психологічну підтримку внутрішньо переміщеним особам та мешканцям громади в порядку живої черги з 10:30 до 18:00 години.

Також, буде можливість звернутися до вузькопрофільних спеціалістів: кардіолога, невролога та УЗД-фахівця.

Ініціатива реалізується за підтримки Міжнародної організації з міграції.

Медична палатка буде знаходитися на території дворику КМЦ "Сокіл" у Яворові (вул. І. Франка, 10) та у Немирові у паліативному відділенні Немирівської лікарні.

Запрошуємо мешканців громади скористатися безоплатною медичною й психологічною допомогою/