У Яворівській громаді облаштовують мережу стаціонарних пунктів обігріву

Дата: 01.11.2022 18:11

Повномасштабна війна та терористичні атаки на об'єкти енергетичної інфраструктури, які принесла на українську землю росія, змусили змінити підходи до облаштування таких локацій допомоги у зимовий період.

В умовах воєнного стану, в разі необхідності кожен охочий може прийти до такого пункту, щоб зігрітися, зарядити мобільний телефон та отримати безпечний притулок у випадку небезпеки.

Наразі у Яворівській громаді триває облаштування 5 пунктів обігріву. Зокрема у Немирові, Глиницях, Наконечному Першому, Залужжі пункти обігріву заплановано облаштувати в закладах освіти, а у Яворові заплановано облаштувати рухомі пункти обігріву.