Важливе повідомлення для користувачів Державного аграрного реєстру

Дата: 25.10.2022 10:24

Важливе повідомлення для користувачів Державного аграрного реєстру. Закликаємо користувачів Державного аграрного реєстру, які подали заявки на участь в програмі за напрямами бюджетної субсидії на 1 га оброблюваних угідь чи дотації за отримання корів, відслідковувати статус заявки в реєстрі.

Адже згідно Порядку використання коштів, затвердженого постановою КМУ від 16.08.2022 № 918 (https://cutt.ly/VNrSmlm), після перевірки заявок та відомостей про отримувача та затвердження Мінагрополітики розподілу бюджетних коштів, задля отримання коштів, необхідно підписати договір.
Підписання таких договорів відбувається онлайн в ДАР, шляхом накладення електронного підпису.

Коротка інструкція:
- авторизуватися в Державному аграрному реєстрі (https://www.dar.gov.ua/);
- зайти в розділ «Мої заявки у програмах»;
- переглянути Вашу подану заявку:
* Якщо останній статус «Підписання угоди з Укрдержфондом та затвердження виплати» обробка («Очікує підписання заявника») – необхідно натиснути кнопку «Натисніть щоб виконати дію», ознайомитися з договором і
підписати його. Якщо вами успішно підписано договір – статус має змінитися на виконано.
* Якщо останній статус «Формування та затвердження Переліку отримувачів за напрямом "на один гектар земель сільськогосподарського призначення"» обробка – необхідно очікувати затвердження розподілу
Мінагрополітики. І лише після такого затвердження – підписати договір.

У разі виникнення додаткових питань, кожен користувач аграрного реєстру може звернутися до працівників Яворівської міської ради за адресою: м. Яворів, вул.Івана Франка 8 кабінет 103 або зателефонувати за конт. номером – 097 242 12 83, де вас проконсультують та за потреби нададуть практичну допомогу.