У Яворівській громаді створено перший шкільний «Клас безпеки»

Дата: 24.10.2022 08:22

Відтепер в Яворівській громаді діють «Класи безпеки». Це стаціонарний навчальний простір для школярів.

Перший клас безпеки відкрили у Яворівській школі №3 імені Тараса Шевченка. За допомогою Яворівське РУ ГУ ДСНС України у Львівській області, медиків та нашої 24 ОМБр імені короля Данила клас обладнано всім необхідним матеріалом для проведення навчальних занять.

Окрім цього, фахівці ДСНС будуть залучатися до проведення безпекових заняття з дітьми за спеціальною навчальною програмою.