На Львівщині ввели обмеження щодо зовнішнього освітлення

Дата: 21.10.2022 11:30

Учора, 20 жовтня, відбулося засідання Ради оборони Львівської області, під час якого розглянули питання енергетичної безпеки.

Зокрема, ухвалено рішення про заборону використання на території Львівщини:

-усіх видів зовнішнього освітлення, крім освітлення вулично-дорожньої мережі та об’єктів критичної інфраструктури – на час дії комендантської години;

-освітлення зовнішньої реклами, розміщеної на фасадах будинків та споруд, спеціальних конструкцій, після завершення робочого часу суб’єктів господарювання – незалежно від організаційно-правової форми.

Вказані обмеження запроваджують від сьогодні, 21 жовтня, з 18:00.