МКП «Яворіввода» закликає споживачів вчасно сплачувати за послуги

Дата: 18.10.2022 10:39

Друзі, ми поспілкувалися з директором комунального підприємства Яворівської міської ради «Яворіввода» про роботу під час війни, загрози та проблеми, з якими стикається комунальна установа:

З головного:

Про заборгованість за спожиту воду абонентами

Мкп Яворіввода заборгувало постачальникам електроенергії більше 700 тисяч гривень. Ще 500 000 гривень потрібно виплатити працівникам підприємства. Така ситуація склалася через абонентів "Яворіввода", які з початку війни не сплачують рахунки за водопостачання. Відтак існує ризик відключення подачі питної води у населені пункти громади.

Чи зросла вартість за воду?

З 1 серпня змінився тариф на водопостачання: з 23,45 грн за метр кубічний на 26,36 грн за метр кубічний. Однак для населення Яворівської громади ціна не зросла, адже Яворівська міська рада з бюджетних коштів компенсує різницю в тарифах. Така ж ситуація і в абонентів Новояворівської громади.

Де можна подати показники і сплатити за спожиту воду?

У квитанціях вказано номери телефонів, за якими можна подати показники приладів обліку. Також, в системі "Мій дім Онлайн" можна створити особистий кабінет споживача. У Телеграмі є чат-бот "Мій Дім Онлайн", завдяки якому можна також подавати показники лічильників та отримувати усю необхідну інформацію.

Показники приймаються з 25 до 30 або 31 числа кожного місяця. З 1 числа формується база даних для друку квитанцій.

Про це - дивіться у відео.