Яворівчанка Софія Станько встановила новий рекорд України з пауерліфтингу

Дата: 17.10.2022 15:57

У цьогорічному турнірі "WEST BENCH PRESS CUP" брали участь представники та представниці пауерліфтингу з 12 областей України.

Змагання тривали упродовж 15-16 жовтня у Львові. Як повідомив Яворівський міський голова Ігор Грабовський шістнадцятирічна спортсменка Софія Станько встановила всеукраїнський рекорд серед дівчат.

"Всеукраїнський турнір з класичного жиму лежачи WEST BENCH PRESS CUP. Наша Софія Станько! Рекорд України серед дівчат! 90 кг!" —  написав мер.

Також Ігор Грабовський розповів, що ще дві юні спортсменки з Яворова Діана Теплюх і Христина Уляник стали срібними призерками турніру.