Інформуємо про стаціонарні номери телефонів екстрених служб, якщо зникне мобільний зв'язок

Дата: 11.10.2022 15:14

Якщо станеться так, що на Львівщині, зокрема і у Яворівській громаді знову тимчасово зникне мобільний зв‘язок, а ви потребуватимете допомоги, додзвонитися до служб можна буде за допомогою стаціонарних телефонів.

Збережіть собі номери:

• 101 – пожежна охорона
  • 102 – поліція
  • 103 – швидка допомога
  • 104 – аварійна служба газу
  • 112 / 032 259 60 31 – Гаряча лінія Львівської області
  • + 38 (063) 652 36 96 - Гаряча лінія Яворівської міської ради

Щоб постійно мати доступ до найновішої інформації, придбайте радіоприймач на батарейках, а краще – на акумуляторах, він працюватиме довше (ідеально, якщо акумулятори заряджаються від сонячного світла).

Нагадаємо, 10 - 11 жовтня, Україна зазнала масових ракетних ударів. Окупанти поцілили, як в об'єкти критичної, так і цивільної інфраструктури. Львівщина також зазнала кілька ракетних ударів, внаслідок яких більшість населених пунктів залишились без світла. Разом з тим, учора в користувачів мобільного зв'язку не було змоги зв'язатися з рідними.