Безкоштовна медична допомога для переселенців й мешканців громади

Дата: 29.09.2022 16:15

З 1 по 3 жовтня у Яворові знову чергуватимуть мобільні медичні бригади зі Шпиталя Шептицького.

У мобільному шпиталі надають первинну медичну та психологічну підтримку внутрішньо переміщеним особам та мешканцям громади. Ініціатива реалізується за підтримки Міжнародної організації з міграції.

Мобільний госпіталь можна буде відвідати на території Яворівської дитячо-юнацької спортивної школи, вулиця Львівська, 54.

Запрошуємо мешканців громади скористатися безоплатною медичною й психологічною допомогою!