З бюджету міської ради виділено кошти на придбання нового обладнання для Яворівської лікарні

Дата: 15.09.2022 16:44

На сесіях Яворівської міської ради було виділено 37,8 мільйонів гривень на оновлення матеріально-технічної бази медичних закладів громади.

Яворівська центральна районна лікарня вже уклала угоди на закупівлю та очікує поставку нового, сучасного медичного обладнання.

Це комп‘ютерний томограф (КТ), рентген-апарат та лапароскопічна стійка для операційної.

Таким чином замінюється старе, вже не ефективне устаткування, а разом з тим оновлюється перелік доступних послуг.

Працівники медичного закладу вже проходять курси, щоб навчитися обслуговувати пацієнтів та ефективно використовувати нове обладнання.

Також, в проєкті є закупівля сучасного УЗД-апарату, фізіотерапевтичного обладнання та низки інших, не менш важливих приладів для покращення надання медичних послуг мешканцям громади.