Документи на ваучерну підтримку бізнес області може подати до 15 вересня

Дата: 05.09.2022 16:46

Бізнес області може отримати ваучерну підтримку на маркетингові цілі та сертифікацію продукції.

В межах реалізації Програми підтримки бізнесу у Львівській області на період воєнного стану департамент економічної політики Львівської обласної військової адміністрації запрошує суб’єктів мікро- та малого підприємництва – юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців для участі у конкурсі ваучерної підтримки бізнесу на маркетингові цілі та сертифікацію продукції.

Надають маркетингові ваучери та ваучери на сертифікацію продукції – право на безповоротну фінансову допомогу у розмірі:

• не більше 80 тис грн для сертифікації продукції (може включати отримання національних сертифікатів та проведення сертифікації в міжнародних організаціях)
  • не більше 50 тис грн на маркетингові ваучери (створення / оновлення вебсайтів, їх просування; розроблення бренду продукції, логотипу, дизайну упаковки; поширення продукції в онлайн-магазинах; участь у маркетингових заходах; проведення промо та маркетингової компанії)

Частка власних витрат суб’єктів господарювання, при цьому, повинна становити не менше 30% суми від загальних витрат.

Пакет документів необхідний для  участі у Програмі:

• проєкт розвитку бізнесу згідно з формою, визначеною в додатку 1?
  • комерційна пропозиція від прекваліфікованої компанії.

Перелік прекваліфікованих компаній, які пройшли відбір і мають право надавати такі послуги за посиланням?.

Документи необхідно подати у  департамент економічної політики обласної військової адміністрації до 15 вересня за адресою: м. Львів, вул. Винниченка, 18 (контактний тел.: 299-92-79).