Яворівська міська рада
Львівська область, Яворівський район

Комунальні служби працюють у штатному режимі

Дата: 05.09.2022 16:33
Кількість переглядів: 374

Осінь - це завжди пора активної роботи та підготовки до холодів. Минулого тижня комунальні служби Яворівської громади продовжили вже розпочаті роботи з благоустрою та поклали початок новим.

Серед них:

? Зрізка аварійних дерев у селі Руда Краковецька та на території кладовища в Бунові;

? Косіння трави біля Стелли на виїзді з Яворова, на дитячому майданчику по вулиці Маковея, а також вздовж міських доріг;

? Ремонт та відновлення вуличного освітлення у Яворові на вулиці Будівельній та в селі Наконечне-2;

? Ремонт даху в Яворівському архіві;

? Профілювання комунальних доріг в селах Нагачів, Семирівка та Липино;

? Грейдерування та щебіювання доріг в Грушеві, Завадові та селі Лужки;

Попереду ще багато роботи!

Дякуємо нашим комунальникам, що з усією відповідальністю та професіоналізмом крок за кроком дбають про комфорт мешканців Яворівської громади!