У Яворівській громаді відновлюється вуличне освітлення

Дата: 30.08.2022 17:20

В населених пунктах Яворівської громади з 1 вересня відновлюється вуличне освітлення. Поки що це відбуватиметься у тестовому режимі.

З початку військових дій, на території громади система вуличного освітлення не функціонувала. Однак з настанням осені світловий день коротшає, тому велика кількість жителів громади повертатимуться з роботи, а учні – з навчання, вже в сутінках. Відтак задля безпеки пересування вирішено відновити вуличне освітлення в вечірній період.

Зазначимо, що система вуличного освітлення довгий час не експлуатувалася, тому ввімкнення відбуватиметься поступово.

Наразі освітлення включатимуть до початку комендантської години – 23:00. Остаточний графік буде регулюватися.