Як відбуватиметься навчання у школах Яворівської громади

Дата: 30.08.2022 09:24

Цього року підготовка до нового навчального року ускладнюється безпековою ситуацією в країні. Основним критерієм готовності шкіл до освітнього процесу стала наявність укриттів.

У липні щорічна комісія провела огляд закладів освіти громади на готовність до початку навчання. Директори шкіл провели опитування серед батьків щодо форми освітнього процесу.

За попередніми результатами, більшість батьків хочуть, аби діти навчались за партами.

Так, із 40 закладів освіти Яворівської громади очне навчання рекомендується у 25 школах.

Змішану форму навчання пропонують 11 школам, а 4 - дистанційну.

Щодо дошкільних навчальних закладів громади, усі працюють неповний робочий день - до 14:00 год.

Зауважимо, що остаточне рішення про форму навчання приймає кожна школа окремо. Проте батьки можуть обрати іншу форму навчання за рекомендацією керівництва закладу освіти.