У Яворові відзначили 150-річчя Осипа Маковея

Дата: 26.08.2022 14:24

Сьогодні у Яворові, у Музеї-садибі Осипа Маковея вшанували пам'ять нашого видатного земляка.

Жителі Яворового краю, спільно з представниками влади та працівниками культури Яворівської громади відтворили у пам'яті глядачів улюблених героїв Осипа Маковея. Під час заходу Народний депутат України Павло Бакунець нагородив почесно грамотою Верховної Ради України директора музею Осипа Маковея, Даниїлу Осипівну Місюк. Захід завершився спільним виконанням пісні "Ми Гайдамаки", авторства нагошо знаменитого галицького орфея.

Пророчі слова Осипа Маковея актуальні і досі, а його роботами захоплюються у всій Україні та далеко поза її мажами. Дуже пишаємось величними талантами Яворівської землі!