Яворівська міська рада

День Незалежності в Яворові

Дата: 24.08.2022 16:37
Кількість переглядів: 408

24 серпня на головній площі Яворова відбулись урочистості з нагоди 31-ї річниці Незалежності України.

Яворівська громада разом виконала гімн та вшанувала пам’ять всіх воїнів, які полягли, відстоюючи Українську Незалежність.

Почесними відзнаками Яворівського міського голови Ігор Грабовський нагороджено військових, волонтерів та медиків громади, які з перших днів повномасштабного російського вторгнення працюють задля перемоги!

Дякуємо нашим захисникам і захисницям, які сьогодні продовжують виборювати Незалежність на передовій!

Хай всіх вас, всю нашу громаду і Україну береже Господь!