Вітання з Днем Незалежності України

Дата: 24.08.2022 11:49

Дорога Яворівська громадо!

Сьогодні кожна хвилина, кожна година, кожен день, які ми живемо в Незалежній Україні - це заслуга наших військових, волонтерів і медиків.

Це заслуга і мешканців нашої великої Яворівської громади, які разом працюють задля перемоги.

Сьогодні ми відзначаємо 31 річницю Незалежності України. Але українська держава має вже не одну тисячу років. І протягом цього часу за Україну боролися Герої минулого. Тепер це роблять Герої сучасності.

Тому в цей день замість слів вітань, хочу подякувати всім мужнім захисникам і захисницям, всім волонтерам і медикам за щоденну нелегку працю, яка наближає нашу перемогу і відстоює нашу незалежність.

Хай Всемилостивий Господь оберігає вас і благословить всіма своїми ласками! А нашій громаді, нашій Україні дарує мирне, процвітаюче майбутнє!

Слава Україні! Вічна пам’ять всім, хто віддав своє життя за Незалежність Української Держави!

З повагою,  Яворівький міський голова Ігор Грабовський