Комунальні служби громади продовжують працювати у штатному режимі

Дата: 22.08.2022 08:16

Нестабільні погодні умови - не перешкода на шляху наших комунальних служб. Тому минулого тижня, попри несподівані зливи, у Яворівській громаді підтримувався порядок та чистота.

Наші комунальники здійснили:

? Зрізку аварійних дерев селах Руда Краковецька, Свидниця, Дрогомишлі, селищі Немирів та у місті Яворові;

? Ремонт вуличного освітлення у Калитяки, Калинівці та Бунові;

? Благоустрій зелених насаджень, що на кільці біля Яворівського цвинтаря;

? Копання водовідвідних каналів у селах Новосілки та Віжомля;

? а також розпочали щебіювання комунальних доріг у Верблянах та в селах Коти і Хляни.

Робота не припиняється! Спільними зусиллями допомагаємо робити нашу громаду кращою для її мешканців!