Понад 20 випускників Яворівської громади склали мультитест на 200 балів

Дата: 22.08.2022 09:00

З 25 липня по 1 серпня одинадцятикласники Яворівської громади складали національний мультипредметний тест, який цього року замість ЗНО дозволяє вступати у вищі навчальні заклади.

Попри війну та додаткове емоційне, розумове навантаження учні громади показали чудові результати! Цього року 22 випускника отримали найвищі бали.

Одразу з трьох предметів 200 балів отримали Ольга Бачало і Остап Тиндик.

Найвищі бали з двох предметів цього року мають: Юліана Кандяк, Вікторія Тишик, Вікторія Варениця, Борис Макало, Назарій Куліковський та Христина Кук.

Андрій Батіг, Роман Іваха, Іван Камуз, Анна Лисняк, Назар Флис, Богдан Карпа, Уляна Пелиньо, Роман Пелих, Марія Британ, Євген Коваленко, Уляна Шиян, Вікторія Бамбурова, Христина Світлак та Назар Озимок продемонстрували високий рівень знань з математики, української мови чи історії України.

Пишаємось кожним! Наша молодь - то рушійна сила нашого світлого майбутнього!