20 мільйонів гривень на зарплати учителям

Дата: 23.08.2022 08:04

Саме таку суму депутати виділили для наших педагогів під час останньої сесії Яворівської міської ради.

Війна нагадує про себе щодня – відчули ми її в освітній сфері і нашої громади. Школи повернулися до дистанційної форми навчання – тож у державному бюджеті вирішили зменшити видатки на заробітну плату освітянам.

Постановою Кабінету Міністрів України від 1 квітня 2022 року скоротили на 10% видатки місцевим бюджетам на освітню субвенцію. Для Яворівської громади це дефіцит в близько 20 млн. грн.

Щоб підтримати вчителів у такий складний час, Яворівська міська рада виділила 21,3 млн гривень з місцевого бюджету. Адже освіта – це безпека нашої держави!