В Нагачеві розпочався ремонт амбулаторії

Дата: 18.08.2022 14:40

Цього року мав розпочатися перший етап проєкту з ремонту нового приміщення амбулаторії в Нагачеві, на який минулоріч Яворівська міська рада виділила 150 тисяч гривень, однак війна внесла свої корективи.

Для реалізації програми Яворівська міська рада передбачила 472 тисячі гривень на придбання будівельних матеріалів, амбулаторія власним коштом закупила котел, плитку та піскосуміш. Дізнавшись про стан Нагачівської амбулаторії, наші польські друзі з Fundacja Folkowisko запропонували допомогу в ремонті будівлі та активно беруть участь в реалізації ініціативи.

Усі роботи, як зазначає заступник Яворівського міського голови Віталій Денега, виконуються господарським методом працею іноземних та українських волонтерів. До роботи залучаються також небайдужі мешканці села!

На сьогоднішній день проведені електромережі, водопостачання та водовідведення, встановлено мережу опалення. Також підготовлена підлога під стяжки, закуплено зовнішні та міжкімнатні двері.

Очікуємо завершення робіт вже до кінця цього року, аби мешканці змогли відвідувати сучасну, комфортну амбулаторію.